WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Hakkımızda

Örnek Soğutma Sistemleri | Soğutma Sistemleri, Soğuk Hava Deposu

Biz Kimiz?

Örnek Soğutma Sistemleri, uzun yıllardır soğutma sistemleri konusunda ki çalışmaları ile kazandığı deneyimleri ve tecrübesini çalışma hayatına aktararak birçok başarılı projeyi gerçekleştirmiştir. Firmamız soğutma sistemlerinin kullanıldığı birçok alanda ki sektöre hizmet vermektedir. Hizmet alanlarımızın başlıcaları; market reyonları, soğuk hava depoları, özel soğutma sistemleri, servis reyon dolapları gibi soğutma sistemi ürünleri oluşturmaktadır.

Firmamızın hizmetleri arasında; Montaj, Servis, Bakım, Arıza Tespit, Onarım yer almaktadır. Gelişen endüstriyel gıda anlayışı içerisinde soğutma sistemlerinin önemi büyüktür, bu süreçte her gün gelişen soğutma sistemleri cihazları birçok alanda kullanılmaktadır. Kullanılan soğutma sistemleri kurulum, servis ve onarım gibi hizmet arayışları için firmamız profesyonel kadromuz ve tecrübeli çalışanlarımız ile sizlere destek olmaya devam etmektedir.

İklimlendirme – Soğutma Sistemleri hizmetlerine başarılı bir şekilde devam eden firmamız 1999 yılında İstanbul’ da faaliyetlerine başlayarak günümüze kadar birçok konuda ki tecrübe bilgi birikimini kazanmıştır.


Misyonumuz

Sürekli gelişen endüstriyel soğutma sistemleri sektörü içerisinde mevcut hizmet kalitemizi artırmak ve çalışma alanlarımızı geliştirerek kaliteli hizmet anlayışımızı ülke genelinde bir firma olarak devam etmek. Misyonlarımızdan bir tanesi de büyüyen firmamız içerisinde daha fazla kişiye istihdam sağlayarak bölgesel ve ülke ekonomisine doğru şekilde katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Örnek Soğutma Sistemleri, onarım, servis, montaj hizmetleri sunan firmamız hizmetlerinde ki kaliteyi üst seviyeye çıkararak müşteri memnuniyetini sağlamak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır.