WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba, Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?

Blog

İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri Bakım, Servis, Onarım

Soğutma Sistemleri | Örnek Soğutma Sistemleri

İşletmelerin ve kuruluşların sahip oldukları iklimlendirme ve soğutma sistemleri belirli zaman aralıklarında bakım servis veya tamir gerektirmektedir. Bu süreçlerin bütününde profesyonel kadromuz ile sizlere gerekli desteği sunmaktan mutluluk duyarız. Örnek Soğutma, soğutma ünite ve cihazları ile yedek parça sağlayıcısıdır.

Firmamız Örnek Soğutma Sistemleri olarak;

  • Soğutma ve iklimlendirme sistemi servis hizmetleri
  • Bakım Onarım
  • Soğutma Ünite ve cihazları Tamiratı
  • Soğutma Ünite ve cihazları yedek parçaları
  • 7/24 Teknik servis

Konusunda uzman ekbimiz, ülkemizin ve dünyanın önde gelen markalarının ünite ve cihazları ile siz değerli müşterilerimize ürün ve hizmet sunmaktadır.

CHİLLER SOĞUTMA GRUPLARI TAMİR VE BAKIM SERVİSİ
Her tip ve büyüklükte chiller soğutma grupları, chiller santralleri, soğuk hava üniteleri, endüstriyel soğutma, klima santralleri, serpantinli soğutma sistemleri, sanayi tip soğutma sistemlerinin tamir ve bakım servisini konusunda uzman ekibimizle birlikte vermekteyiz.

FAN COİL VE KLİMA SANTRALİ SERVİS HİZMETLERİ
Fan coil ürünlerine ve klima santrallerine periyodik bakım ve arıza giderim konusunda teknik servis hizmetleri vermekteyiz.
Fan coil ünitelerinin bakımları, hem fan coil ünitesinin sorunsuz, sessiz ve verimli çalışması, hem de hijyen açısından çok önemlidir. Bakımı yapılmayan fan coil ünitelerinin bulunduğu ortamda çalışan insanlar, sağlık açısından tehdit altındadır. Her tip ve büyüklükte chiller soğutma grupları, chiller santralleri, soğuk hava üniteleri, endüstriyel soğutma, klima santralleri, serpantinli soğutma sistemleri, sanayi soğutma sistemlerinin tamir ve bakım servisini konusunda uzman ekibimizle birlikte vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir